PRACOWNIK MAGAZYNU CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH | ZAROBISZ NAWET 4500 PLN "NA RĘKĘ"!!!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 24 PLN/h
  • Firma: OTTO Work Force
  • Kontakt: OTTO Work Force
  • Telefon: +48717443100
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Zakroczym
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Szukasz stabilnej pracy z możliwością dobrego zarobku? Dołącz do firmy, oferującej usługi logistyczne dla branży motoryzacyjnej od 1990 roku!

Jakie są główne obowiązki?

·       Kompletowanie zamówień (części i akcesoria samochodowe)

·       Przyklejanie kodów kreskowych na towary

·       Pakowanie, sortowanie i kontrola jakości

·       Praca ze skanerem, utrzymywanie porządku

Nie masz doświadczenia? Nie martw się! Przed rozpoczęciem pracy organizujemy szkolenia, a nasi koordynatorzy na miejscu są zawsze otwarci, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania!

Co zyskasz?

·       Atrakcyjną stawkę godzinową: 23,5 PLN brutto

·       Premie: frekwencyjna 300 PLN, wynikowa - od 10 do nawet 1600 zł miesięcznie!

·       Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

·       Wybór formy zatrudnienia (zlecenie lub umowa o pracę)

·       Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

·       Helpdesk dla pracowników dostępny od 09:00 do 17:00

Aplikuj już dziś i porozmawiaj o szczegółach z naszą konsultantką ds. rekrutacji – zadzwoń lub wyślij swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie, a Agnieszka sama do Ciebie oddzwoni!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.